KRUSTIŅI bez nullītēm

…gleznot nemāku, tāpēc es šuju…

Posted by eniine | December - 25 - 2009 | 1 Comment
Raibās adītās šallītes

Raibās adītās šallītes

Iestājoties ziemai un tuvojoties Ziemassvētkiem nagi nieztin ieniezējās pēc kaut kā silta un mīļa. Meklējot saimniecības preces Depo veikalā atklāju, ka tur tagad pārdod arī dziju. Tad nu nenoturējos un ieskatījos raibā dzijā, kas pa diviem vakariem pārtapa šallē manam bērnudārzniekam.

Adīta šallīte puikam

Adīta šallīte puikam

Uz šādu šalli mani arī pamudināja dēla ziemas “interfeiss”: no tēva atņemta zaļa cepure, tumši zila kurtka un galīgi netēmā bērnības šallīte. Tad nu šī dzija bija īsts atradums: gan ziļš, gan zaļš gan rotaļīgi krāsainais sarkanīgais. Arī puika ar rezultātu apmierināts un aizdieba nākamajā rītā uz dārziņu lielīties, ka viņam jauna šalle.

Šalle tuvplānā

Šalle tuvplānā

Drīz vien šai šallei sekoja arī otra – lielākajam vīrietim ģimenē.

Raibumšalle - nopietnākam vīrietim

Raibumšalle - nopietnākam vīrietim

Laikam tieši to man arī prasījās – kaut ko siltu, krāsainu, mīļu un galvenais – ātri dabūjamu gatavu :). Krustiņi šajā ziņā ir ļoti laikietilpīgs process. Bet ar lielajām adatām ciku-caku un šallītes gatavas.

One Response so far.

  1. Diāna says:

    Hmm!! Laikam jāatsvaidzina atmiņā adīšana!! Šalli es iespējams ar savām spējām pat varētu uzadīt… Baig’ labā ideja! Un tagad tik smukas un mīkstas dzijas… :) Vēl tik adatas… bet nu kamēr saņemšos ziema būs cauri … :(
    Šīs ļoti skaistas!! un izskatās arī ar mīlestību adītas! ;) Kur tevī tik daudz tās mīlestības!?!